درباره

نوآوران سیستم سرو

شرکت نوآوران سیستم سرو در سال 1386 با هدف ارائه خدمات رایانه ای اعم سخت افزار و نرم افراز از قبیل طراحی برنامه ریزی، طراحی وب سایت بازاریابی، سیستم اتوماسیون اداری، کارخانه ای و فروش و … راه اندازی گردید. در ابتدا هدف شرکت ارائه راهکارهای نرم افزاری برای فرآیندهای کارخانه ها صنایع غذایی کشور بود که به مرور به حوزه طراحی نرم افزارهای فروش و پخش محصولات غذایی نیز گسترش یافت. با گسترش و تنوع فعالیت ها، به تدریج شرکت نوآوران سیستم سرو با شناخت کامل و کافی بدست آمده از تجارب پیشین صنایع مختلف غذایی، به تحقیقات بازار، بازاریابی، تامین و توزیع مویرگی ورد پیدا می کند.

نوآوران سیستم سرو همواره سعی نموده است تا با اتکا به پشتکار، صداقت و مسولیت پذیری کارکنان شرکت و با استفاده از راهکارهای نرم افزاری و عملیاتی که حاصل سالها تجربه در پخش مویرگی است بتواند رسالت را خود را به انجام رسانده و پاسخگوی نیاز تامین کنندگان و مشتریان باشد..

شرکت پخش نوآروان سیستم سرو با بیش از بیست و سه سال سابقه در صنعت پخش در استانهای تهران، البرز، قم و مازندران، به عنوان یکی از خوش نام ترین شرکت های پخش استانی توانسته است در عرصه توزیع مویرگی و ارائه راهکارهای نرم افزاری مرتبط با آن به موفقیت های چشمگیری دست یابد. در حال حاضر نوآوران بعنوان یکی از برترین شرکت ها در توزیع مویرگی محصولات مورد نیاز رستورانها، فست فودها، ز  فروشگاه های زنجیره ای و سوپرمارکت ها مشغول به فعالیت است.

 هدف ما ارائه خدمات و پخش محصولات بر پایه آخرین استانداردهای بین المللی است تا ما را قادر سازد بعنوان شریک تجاری، حلقه مفقوده زنجیره تولید و مصرف باشیم.